Размутит себе футболку

Юнаки та дівчата з трудом сприймають чужі поради, але при цьому схильні перебільшувати важливість сторонньої думки. Вони намагаються довести свою індивідуальність, але боятися виділятися зі «зграї». Поспішають отримати новий досвід і нехтують елементарними правилами безпеки. Заперечують авторитети і не знають, до кого йти за порадою в складній ситуації.


Словом, як помітив класик давним-давно, підлітки будь-якого покоління - це «плем'я молоде, незнайоме...», причому в першу чергу незнайоме для них самих.


Одне з найбільш важливих і часом болючих питань для молодих людей - їх зовнішність. Дорослішаючи, дитина не встигає вивчити і полюбити себе нову. А тут ще суспільство починає виставляти досить жорсткі умови: що ти повинен бути гарним, струнким, спортивним і так далі. Юнаки та дівчата стають дуже сприйнятливі до питань свого зовнішнього вигляду.


Одяг для підлітка - це не просто речі, які вкривають від холоду і сонця, а набагато більше:


  • спосіб стати гарнішим, коли ти сумніваєшся у власній зовнішності;
  • можливість проявити індивідуальний характер і позначити статус;
  • спосіб долучитися до молодіжного середовища та однієї з субкультур;
  • ефективний метод підвищення самооцінки, отримання схвалення в соціально значущому середовищі однолітків.


Дитина, яка виглядає не так, як їй хотілося б, і одягнена не так, як більшість однолітків, буде переживати про це набагато сильніше, ніж доросла людина. 


Питання про те, як вибрати гардероб для підлітка, стає актуальним у кожній родині, де є дівчатка і хлопчики середнього шкільного віку. FatLine зібрав для вас корисні поради про те, що буде модно в цьому сезоні і в якому одязі на вашу дитину чекає успіх.


Характеристики

L (41-42)
Размер

Рекомендуемые товары

Singapore

Singapore

Футболка с изображением города Сингапура..

₴1500UAH ₴1500UAH